AnkaPlus, çalışan ve iş ortaklarının kendisiyle gurur duyabileceği bir kurum olmak için, tüm iş süreçlerinde kurumsal değerleri doğrultusunda hareket eder. AnkaPlus, tüm bilgi birikimini müşterilerinin faydası için değerlendirmeyi ve yeni nesillere aktarmayı kurumsal bir görev olarak görür.

Dürüstlük
Kişisel bütünlüğü en üst seviyede tutarak ve saygı, açıklık ve iletişimde şeffaflığa dayanan bir çalışma ortamı sunarak tüm meslektaşlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenini kazanmaya önem veriyoruz.

Kalite
AnkaPlus’ın disiplin ve etik değerler üzerine yapılandırılmış olması, çalışanlarımızın kendi alanlarında uzmanlık ve tecrübelerinin en üst seviyede olması, değerlerimize karşı gösterdikleri dikkat, önem her zaman beklentileri aşan, yüksek kalitede işler üretme becerimizin sebebidir.

Takım Ruhu
İşimiz ve görevlerimiz karşılıklı ve sürekli güven ve saygı çerçevesindedir. Sınırlar, bölümler ve görev tanımları ötesinde iş yaparız. Takım, güven ve yetenek bizim anahtar kelimelerimizdir.

Müşteri Odaklılık
Uzmanlığımız çözüm üretmek ve doğru insanları bir araya getirmekte yatar. Daima müşterilerimiz ve takım arkadaşlarımız ile uzun soluklu işbirliği kurmayı hedefleriz. Ana yetkinliğimiz çalışanlarımızın, iyi kalpli, serinkanlı ve çalışkan kişilerden oluşmasıdır.

Müşteri Memnuniyeti
Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını anlamak, onlar için daima en iyisini araştırmak, sunduğumuz ürün ve hizmetlerle müşterilerimize fayda sağlamak şirket kültürümüzün bir parçasıdır. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini artırmanın ve topluma daha faydalı olmanın yolunun müşterilerimizin değişen ihtiyaç ve beklentilerini en hızlı şekilde değerlendirip yanıtlamakla mümkün olabileceğini savunuruz.

Sorumluluk
Bütünlüğümüz daha iyi iş, daha iyi yaşam felsefesiyle sürdürülebilir geleceğe yöneliktir. Sermayedarlarımıza her zaman dürüst ve adil iş ortağı olarak yaklaşırız. Adalet, çeşitlilik ve eşitlik kurum kültürümüzün esasıdır.

Araştırma ve Geliştirme (AR-GE)
Ürünlerimizde fark yaratabilmek ve ürün özelliklerini yetenekli kılmak için AR-GE ’nin (araştırma ve geliştirmen) önemini biliyoruz. Kaynaklarımızın büyük bir kısmını araştırma ve geliştirme için ayırmaktayız.

 

Bize Ulaşın 0532 798 33 43
info@ankaplus.com.tr
Yunus Mah. Salih Sk. No:16/10 Kartal / İstanbul
Copyright © 2018 Anka Plus Bişim Teknolojileri
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.