Uyguladığı metodoloji, ürettiği kaliteli, güvenilir yazılım ürünleri ve nitelikli insan gücü ile yazılım sektöründe öncü bir kuruluş olan AnkaPlus, bilişim sektöründeki gelişmeleri yakından izleyerek, en son teknolojinin temsilcisi olarak, müşterilerinin gereksinimlerine en uygun ürünler ve çözümler üretmeyi, verdiği hizmetlerle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı, kalite Yönetim Sistemi koşullarına uymayı, müşteri ve çalışanlarından aldığı geribildirimle sistemi sürekli iyileştirmeyi temel politikası olarak benimsemiştir.

Firmamızın kuruluşundan itibaren gerçekleştirilen, süreç tanımlama ve iyileştirme çalışmaları tüm organizasyona yol gösterir nitelikte olmuştur. Yazılım kalitesini en yüksek düzeyde tutmak, şirket prensipleri içerisindedir. Bu prensip doğrultusunda, yazılım geliştirme süreçlerinde agile modeling [scrum - sprint – release] ve TDD [Test Driven Development] metodları uygulanmaktadır.

AnkaPlus, müşteri talebinin alınması, talebin analiz edilmesi, talebe yönelik çözümün oluşturulması, çözümün müşteriye sunulması ve çözüm sonrası hizmet aşamalarındaki iş yapış biçimleri ile ilgili olarak dokümanlarını oluşturmuş ve Kalite Yönetim Sistemini söz konusu dokümanların üzerine inşa ederek kaliteyi güvence altına almıştır.

Kalite Yönetimimizin Temel İlkeleri;

 Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümler ile uçtan uca karşılamak,

 Sürekli geliştirme ve yenilik düşüncesine dayanan,

 Takım çalışması ve katılımı öneren,

 Verimliliği sağlamak,

 İnsana saygı, güven ve yetki dağılımını savunan,

 Sürekli öğrenme süreci şeklindedir,

 Çalışan ve müşteri memnuniyetini arttırmak.

Bize Ulaşın 0532 798 33 43
info@ankaplus.com.tr
Yunus Mah. Salih Sk. No:16/10 Kartal / İstanbul
Copyright © 2018 Anka Plus Bişim Teknolojileri
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.