Gelişen teknoloji, her geçen gün dünyayı hızla değiştiriyor ve yeniden yapılandırıyor. Bir kurumun gelişmesindeki en önemli unsurun “ Sürekli Değişim ” olduğuna inanarak;

AnkaPlus Bilişim Teknolojileri’nin ana faaliyet konuları; e-ticaret, yazılım ve internet teknolojileridir. Firmalar, sektördeki paket programların, kendilerine hitap etmediği durumlarda, özel yazılımlara başvurmaktadır. AnkaPlus Yazılım olarak sadece paket programlar değil, özel yazılımlarımızla da sizin yanınızdayız.

Firmaların, bilişim teknolojileri konularında eksikliklerini gidermek, e-dönüşüm (kurumun kültürünün, organizasyon yapısının, iş süreçlerinin, ürün ve hizmetlerinin; çalışan, müşteri, iş ortakları ve diğer tüm sosyal paydaşlarının yarınını gözeterek, bir bütünlük içerisinde değiştirilmesi sürecinde, bilişim ve iletişim teknolojilerinin etkin olarak kullanılması) süreçlerinde danışmanlık sağlayarak kuruma özel yazılımlar ile en yüksek verimin sağlanması temel faaliyet konularımız arasındadır.

Kurum vitrinin müşterilere en etkili ve doğru sunulması amacı ile yazılım sektöründe yaratıcı ve doğru çözümler üreterek; web tasarım ve uygulamaları, masaüstü ve mobil uygulamalar, kurumsal sistem danışmanlığının yanı sıra, alan adı kayıt ve barındırma hizmetleri diğer faaliyet konularımız arasındadır.

Teknolojinin sağladığı faydaları yakından takip ederek, global ERP yazılımı pazarına yeni ürünler katmak ve müşterilerimize işlerini en etkin şekilde yönetebilecekleri çözümler sağlayarak birlikte büyümek ana stratejimizi oluşturuyor. Müşterilerimize, müşteri ilişkileri yönetiminden, tedarik zincirine, planlamadan satın almaya, üretimden malzeme yönetimine, finans yönetiminden insan kaynaklarına uzanan bütünleşik çözümler sunmaktayız.

Neden AnkaPlus?

 Müşteri memnuniyeti ve mükemmeliyetçilik ilkesi

 Kolay kullanım, hızlı uyarlama

 Kullanıcı isteklerini değerlendirilme ve genelleştirilme çalışmalarının sürekliliği

 Yerel çözüm, destek hızı ve mevzuat uygunluğu

Misyonumuz;

Deneyimlerimiz ışığında özgün hizmet anlayışı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına birebir proaktif ve sonuç odaklı cevap veren çözümler geliştirerek, ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

Vizyonumuz;

Bilişim sektöründe, kaliteden ödün vermeden kurumsal ihtiyaçlara yönelik hizmet verirken aynı zamanda yüksek teknolojiyi zamanın ötesinde takip ederek küresel alandaki çözümlerin altına imza atmak.

Bize Ulaşın 0532 798 33 43
info@ankaplus.com.tr
Yunus Mah. Salih Sk. No:16/10 Kartal / İstanbul
Copyright © 2018 Anka Plus Bişim Teknolojileri
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.