Neden ERP Yazılım Sistemi Kullanmalıyım
Günümüzde Erp’nin faydalarını görmezden gelmek neredeyse imkansızdır. Tüm işletme verileri ve süreçleri tek bir sistem üzerinden yürütüldüğü için temel olarak, iş akışlarını iyileştirir, iletişim kopukluklarını ve mükerrer işlemleri ortadan kaldırarak personel verimliliğini arttırır. 

Bilişim çağında kurumsal işletmelerin rekabet edebilirliğinde ve süreçlerinin yönetiminde öne çıkan ERP, işletmeler için hayati derecede öneme sahip stratejik bir araçtır. ERP yazılımları sayesinde işletmeler, bir iş süreci ile diğer bir iş süreci, bir iş birimi ile diğer bir iş birimi, bir işletme ile diğer işletme arasındaki bağlantıyı gerçek zamanlı olarak kurabilir, hızlı ve daha kaliteli bilgiler elde edebilirler.

Özelleştirilebilir; ERP yazılımları, sektör bağımlılığı bulunmayan, tüm sektörlere uygulanabilen ve yazılım aşamasında firmaların ihtiyaçlarına göre ilave eklentiler yardımıyla özelleştirilebilen sistemlerdir. Erp uygulama sürecinde, işletmenin tüm süreç analizleri detaylı bir şekilde yapılarak işletme için uluslararası standartlar göz ardı edilmeden en uygun Erp yazılımı sunulur.  

Uyumu Sağlar;  ERP yazılımları, üretim-planlama, muhasebe, satış-dağıtım, satınalma, insan kaynakları vb. tüm birimler arasında işbirliği ve uyumu geliştirir. Tüm süreçler tek bir noktadan yürütüldüğü için anlık veri akışları sayesinde, gerçekleştirilen işlemler ilgili tüm birimlere aynı anda aktarılır.

İşlevselliği Arttırır; Erp Yazılımları, işletme içerisinde anlık veri erişimine ve bilginin depolanmasına olanak sağlayarak, daha az veri ve kaynak kullanarak analiz ve yönetim işlevselliğini geliştirir. Her birimin kendi verilerini kendi belirlediği standartlar doğrultusunda kayıt altına alındığı parçalı sistemlerde birimlerin ortak kullandıkları verilerde tutarsızlıklar görülmesi çok olasıdır.

Çözüm Üretir; ERP yazılımları, sahip olduğu iş uygulamaları sayesinde temel iş yapma süreçlerine çözüm önerileri sunabilir ve daha iyi sonuçlar alabilmeniz için sizi yönlendirebilir. Bilgi kirliliğini önler ve tek bir kaynaktan gerçek bilgiye ulaşıp doğru çözümler üretmenizi kolaylaştırır.

Hızlı Karar Almanızı Sağlar; Erp yazılımları size gerçek zamanlı anlık verilere hızlı bir şekilde ulaşmanız ve karşınıza çıkan yeni fırsatları kolayca analiz ederek değerlendirebilmeniz için size yol gösterir.
 
Yönetimi Kolaylaştırır; Erp yazılımları, işletmelerin yurtiçi ve yurtdışı coğrafi konum olarak farklı bölgelerde bulunan birimlerinin ve fonksiyonlarının, merkezi ve eş zamanlı olarak yönetilmesine imkan verir.

Gelişmiş Raporlama; Erp yazılımları, programlama yada teknik bilgiye sahip olmadan, operasyonel ve finansal raporları hızlı bir şekilde üretip kolayca paylaşmanıza dolayısıyla performansı arttırmanıza imkan sağlar.

Kolay Erişim; Erp yazılımınıza işletme içinde bulunma zorunluluğu olmadan, internete bağlı cep telefonunuzdan, tabletinizden ya da bilgisayarınızdan ulaşmanız mümkündür.

Yasalara Uymanızı Sağlar; Erp yazılımları, verilerinizi güvenli ve yasalara uygun bir şekilde depolayarak iş süreçlerinizin sürdürülmesine yardımcı olur.

Entegrasyon Kolaylığı; Erp Yazılımları kullanmış olduğunuz diğer yazılımlar ile kolayca entegre edilerek hızlı ve kullanışlı çözümler üretmenize yardımcı olur.

Kullanıcı Dostudur; ERP yazılımları, çalışanlarınıza işkence olmaktan ziyade işlerini kolaylaştırmak ve verimliliği arttırmak için kullanıcı dostu ara yüzlere sahiptir.

Yukarıda belirtilen özellikler Erp sistemlerinin işletmeler için ilk akla gelen faydalarıdır. Sizde işletmeniz için Erp sistemlerinin sunduğu sayısız faydalardan yararlanmak isterseniz, 0532 798 33 43 irtibat numaramızdan yada iletişim sayfamızdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve sizin için sunabileceğimiz Erp çözümleri hakkında bilgi alabilirsiniz. 
Bize Ulaşın 0532 798 33 43
info@ankaplus.com.tr
Yunus Mah. Salih Sk. No:16/10 Kartal / İstanbul
Copyright © 2018 Anka Plus Bişim Teknolojileri
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.